U petak 26.6. i subotu 27.6. odigrane su utakmice grupne faze 13. Memorijalnog turnira Triljski Branitelji 2020 za 2011. godište te su poznati svi četvrtfinalni parovi.

U nedjelju 28.6. na terenu 1 na ŠRC Zdenko Pavela-Cato u Čaporicama s početkom u 13.00 započet će odigravanje četvrtfinalnih utakmica u sljedećim terminima:

13.00 1. Četvertfinale HNK HAJDUK – HNK JADRAN KS     (I) 

13.50  2. Četvrtfinale HRNK ZMAJ – NK BRDA       (II)

14.40   3. Četvrtfinale NK ADRIATIC 1 – NK OSK    (III)

15.30  4. Četvrtfinale NK SPALATO – NK SOLIN    (IV)

16.20 1. Polufinale I – III                               

17.10 2. Polufinale II – IV                              

19.10             Finale (Teren 1) Treće mjesto (Teren 2)          

20.00 – Dodjele medalja i pehara

Osim 2011. godišta, na turniru se odigrava natjecanje i za 2009. godište. Rezultati dosadašnjeg dijela za 2011. godište slijede u nastavku.

Petak

NK Imotski 1991 – NK Solin 0 : 8

NK Adriatic 2 – NK Osk 1 : 1

NK Adriatic 1 – NK Imotski 1991 14 : 1

NK Spalato Split – NK Osk 5 : 2

NK Adriatic 1 – NK Solin 5:2

NK Spalato Split – NK Adriatic 2 10:1

Razigravanje 1: NK Solin – NK Adriatic 2 10 : 2

Razigravanje 2: NK Osk – NK Imotski 1991* 3:0

Napomena: NK Imotski 1991 nije u mogućnosti odigrati utakmicu pa se ona registrira 3 : 0 te prolazak plasirane ekipe NK Osk (R2)

Subota

NK Čaporice-Trilj – NK Brda 1:9                       

HNK Jadran KS – NK Adriatic 2012 6:3

Naš ponos  – HNK Hajduk 0 : 20                           

HRNK Zmaj – NK Urania 3 : 1

HNK Hajduk – NK Brda 4 : 0                               

NK Urania – NK Adriatic 2012 1 : 7

NK Brda – Naš ponos 4 : 0                               

NK Adriatic 2012 – HRNK Zmaj 1 : 2

HNK Hajduk – NK Čaporice-Trilj 18 : 0             

HRNK Zmaj – NK Jadran KS 4 : 3

HNK Jadran KS – NK Urania 7 : 0

NK Čaporice-Trilj – Naš ponos 2 : 2

Stanje u skupinama

 SKUPINA AG+G-Bodovi
1.HNK HAJDUK42 
2.NK BRDA13 
3.NAŠ PONOS 226 
4NK ČAPORICE-TRILJ 329 
 SKUPINA BG+G-Bodovi
1.HRNK ZMAJ
2.HNK JADRAN KS 16
3.NK ADRIATIC 201211 
4NK URANIA17 
 SKUPINA CG+G-Bodovi
1.NK ADRIATIC 1 19
2.NK SOLIN10 
3.NK IMOTSKI 1991 22
 SKUPINA DG+G-Bodovi
1.NK SPALATO SPLIT15 3
2.NK OSK
3.NK ADRIATIC 211 

Više informacija na stranici Turnir 2020.