NK Čaporice-Trilj

Službena stranica kluba

Turnir 2020

13. Memorijalni turnir Triljski branitelji 2020

 

Nedjelja – Završnica

2011. godište Teren 1

13.00 1. Četvertfinale HNK HAJDUK – HNK JADRAN KS 8:1    (I) 

13.50  2. Četvrtfinale RNK ZMAJ – NK BRDA 1:2      (II)

14.40   3. Četvrtfinale NK ADRIATIC 1 – NK OSK 7:2    (III)

15.30  4. Četvrtfinale NK SPALATO – NK SOLIN 4:2    (IV)

2009. godište Teren 2

13.00 1. Četvertfinale RNK SPLIT – NK IMOTSKI 1991 4:1  (I)               

13.50  2. Četvrtfinale HRNK ZMAJ – NK ADRIATIC 2010 0:1    (II)                    

14.40  3. Četvertfinale NK OSK – NK ADRIATIC 2 1:4       (III)

15.30  4. Četvertfinale HNK JADRAN KS – NK ADRIATIC 1 4:0  (IV)    


Polufinala 2011. Teren 1

16.20 1. Polufinale HNK HAJDUK – NK ADRIATIC 1 5:2

17.10 2. Polufinale NK BRDA – NK SPALATO 3:1

Polufinala 2009. Teren 2

16.20 1. Polufinale RNK SPLIT – NK ADRIATIC 2 4:1

17.10 2. Polufinale NK ADRIATIC 2010 – HNK JADRAN KS 1:4


18.20

Finale (2009.) RNK SPLIT – HNK JADRAN KS 1:1 (P4:2)         

Treće mjesto (2009.) NK ADRIATIC 2 – NK ADRIATIC 2010 6:5

19.10 Finale (2011.) HNK HAJDUK – NK BRDA 5:1

Treće mjesto (2011.)  NK ADRIATIC 1 – NK SPALATO 6:2

20.20 Dodjele medalja i pehara

Povezano:

Završnica turnira – članak 

Završnica za 2011. – članak

Završnica za 2009. – članak

 

Stanje u skupinama 2009. godište

 SKUPINA AG+G-Bodovi
1.RNK SPLIT10 
2.NK ADRIATIC 201012
3.NK ČAPORICE-TRILJ 8104
4NK SOLIN 614 
 SKUPINA BG+G-Bodovi
1.HRNK ZMAJ23 
2.NK IMOTSKI 19911110 
3.NK SOLIN 2425 
 SKUPINA CG+G-Bodovi
1.NK OSK 83
2.NK ADRIATIC 1
3.DNK TALENT 8
 SKUPINA DG+G-Bodovi
1.HNK JADRAN KS
2.NK ADRIATIC 2
3.NK OMLADINAC

Stanje u skupinama 2011. godište

 SKUPINA AG+G-Bodovi
1.HNK HAJDUK42 
2.NK BRDA13 
3.NAŠ PONOS 226 
4NK ČAPORICE-TRILJ 329 
 SKUPINA BG+G-Bodovi
1.HRNK ZMAJ
2.HNK JADRAN KS 16
3.NK ADRIATIC 201211 
4NK URANIA17 
 SKUPINA CG+G-Bodovi
1.NK ADRIATIC 1 19
2.NK SOLIN10 
3.NK IMOTSKI 1991 22
 SKUPINA DG+G-Bodovi
1.NK SPALATO SPLIT15 3
2.NK OSK
3.NK ADRIATIC 211 

Petak – Rezultati

2009. godište

NK Adriatic 1 – NK Osk  5 : 2

HNK Jadran KS – NK Omladinac 5 : 2

NK Osk – DNK Talent 6 : 2

NK Adriatic 2 – NK Omladinac 2 : 2

NK Adriatic 1 – DNK Talent 1:3

HNK Jadran – NK Adriatic 2 : 0

Razigravanje 1: NK Adriatic 1 – NK Omladinac 3 : 1

Razigravanje 2: NK Adriatic 2 – DNK Talent 2 : 1

2011. godište

NK Imotski 1991 – NK Solin 0 : 8

NK Adriatic 2 – NK Osk 1 : 1

NK Adriatic 1 – NK Imotski 1991 14 : 1

NK Spalato Split – NK Osk 5 : 2

NK Adriatic 1 – NK Solin 5:2

NK Spalato Split – NK Adriatic 2 10:1

Razigravanje 1: NK Solin – NK Adriatic 2 10 : 2

Razigravanje 2: NK Osk – NK Imotski 1991* 3:0

Napomena: NK Imotski 1991 nije u mogućnosti odigrati utakmicu pa se ona registrira 3 : 0 te prolazak plasirane ekipe NK Osk (R2)


Subota – Rezultati

2009. godište

15.30   RNK Split – NK Adriatic 2010 3 : 0

16.40 NK Čaporice-Trilj – NK Solin 1 4 : 1                 HRNK Zmaj – NK Imotski 91 6 : 3

17.30 NK Solin 1 – NK Adriatic 2010 3 : 6                  NK Imotski 91 – NK Solin 2 8 : 4

18.20 RNK Split – NK Čaporice-Trilj 3 : 3                 NK Solin 2 – HRNK Zmaj 0 : 17

19.10 NK Solin  – RNK Split 2 : 4                                NK Čaporice-Trilj – NK Adriatic 2010 1:6

2011. godište

8.00 NK Čaporice-Trilj – NK Brda 1:9                       HNK Jadran KS – NK Adriatic 2012 6:3

8.50 Naš ponos  – HNK Hajduk 0 : 20                           HRNK Zmaj – NK Urania 3 : 1

9.40 HNK Hajduk – NK Brda 4 : 0                               NK Urania – NK Adriatic 2012 1 : 7

10.30 NK Brda – Naš ponos 4 : 0                                NK Adriatic 2012 – HRNK Zmaj 1 : 2

11.20 HNK Hajduk – NK Čaporice-Trilj 18 : 0              HRNK Zmaj – NK Jadran KS 4 : 3

12.00 HNK Jadran KS – NK Urania 7 : 0

15.30 NK Čaporice-Trilj – Naš ponos 2 : 2     

Klikni za preuzimanje pojedinog dokumenta

Turnir Čaporice Raspored 2020

Propozicije-2009-Turnir-2020

propozicije-2011-triljski-branitelji-2020

Prijavna-lista-turnir-2020

Mole se svi posjetitelji da prilikom dolaska na turnir na broj +385976537382 pošalju svoje ime i prezime putem SMS, Whatsapp ili Viber poruke radi izrade evidencije posjetitelja koja je potrebna prema uputama HZJZ u slučaju pojave COVID-a 19 i praćenja kontakata. Članovi kluba i igrači bit će navedeni na prijavnoj listi koju klubovi predaju turnirskoj komisiji na kojoj treba biti naveden i kontakt broj trenera, stoga igrači koji nastupaju na turniru i treneri nemaju potrebe za evidentiranjem na navedeni broj ako su evidentirani na prijavnoj listi.

Svi podaci bit će zaštićeni i korišteni isključivo u svrhu praćenja kontakata na zahtjev epidemiološke službe u slučaju pojave COVID-a 19.

Mole se svi posjetitelji da se pridržavaju epidemioloških preporuka.

%d bloggers like this: