NK Čaporice-Trilj

Službena stranica kluba

Turnir Triljski Branitelji 2019

12. Memorijalni turnir “Triljski branitelji 2019”

Nedjelja 23.6.2019. – Završnica

2011. godište četvrtfinala

7.40 NK Adriatic 3 – NK Jadran KS (I) 2:1

8.20 NK Adriatic 1 – NK Adriatic 2 (II) 3:0

9.00 NK Union – NK Pomak (III) 6:2

9.40 HNK Hajduk (OŠ) – NK Osk (IV) 5:0

2009. godište četvrtfinala

10.20 NK Jadran KS 2 – NK Jadran KS 1 (I) 1:1 (P3:2)

11.00 NK Adriatic 1 – HNK Hajduk (OŠ) (II) 4:1

11.40 NK Junak – NK Adriatic 2 (III) 1:4

Pauza 12.20 – 14.20h

14.20 NK Imotski 1991 – NK Brela (IV) 2:2 (P3:4)

2011. godište polufinala

15.00 NK Adriatic 3 vs NK Adriatic 1 0:4

15.40 NK Union vs HNK Hajduk 0:1

2009. godište polufinala

16.20 NK Jadran KS 2 vs NK Adriatic 1 0:2

17.00 NK Adriatic 2 vs NK Brela 1:6

17.40 – 2011. godište 3. mjesto – NK Adriatic 3 – NK Union 0:1

18.20 – 2009. godište 3. mjesto – NK Jadran KS 2 – NK Adriatic 2 2:3

19.00 – Finale 2011. godište – NK Adriatic 1 – HNK Hajduk  1:1 (P2:3)

19.40 – Finale 2009. godište – NK Adriatic 1 – NK Brela 2:1

 

Dodjele

2011.

  1. mjesto NK Adriatic 3

Dodjeljuje: Špiro Vukas

  1. mjesto NK Union

Dodjeljuje: Ante Svalina

  1. mjesto NK Adriatic 1

Dodjeljuje: Nedjeljko Živaljić

  1. mjesto HNK Hajduk (OŠ)

Dodjeljuje: Marko Erceg

Najbolji strijelac:  Vito Ružić (Hajduk OŠ)

Dodjeljuje: Ante Delija

Najbolji igrač:  Bruno Karlović (Hajduk OŠ)

Dodjeljuje: Dujo Čović

Najbolji vratar: Matej Delić (Adriatic 1)

Dodjeljuje: Špiro Vukas

 

Dodjele

2009.

  1. mjesto NK Jadran KS 2

Dodjeljuje: Petar Svalina

  1. mjesto NK Adriatic 2

Dodjeljuje:  Nedjeljko Špiro Vukas

  1. mjesto NK Brela

Dodjeljuje: Nedjeljko Živaljić

  1. mjesto NK Adriatic 1

Dodjeljuje: Marko Erceg

Najbolji strijelac:  Mario Rozić (Brela)

Dodjeljuje: Ante Svalina

Najbolji igrač: Rančić

Dodjeljuje: Boženko Žuljević

Najbolji vratar: Nikola Blažević

Dodjeljuje: Dujo Čović

 


 

Klikni za preuzimanje:

Raspored za 2009. i 2011. godište

Propozicije 2009.

Propozicije 2011.

Prijavna lista

2011. godište

Grupa A Bodovi Gol razlika
1. NK Adriatic 3 4 4
2. NK Pomak 2 0
3. NK Čaporice-Trilj 1 -4

 

Grupa B Bodovi Gol razlika
1. NK Adriatic 1 6 9
2. NK Osk 3 -7
3. NK Zmaj 0 -2

 

Grupa C Bodovi Gol razlika
1. NK Union 4 3
2. NK Brela 4 1
3. NK Imotski 1991 0 -4
Grupa D Bodovi Gol razlika
1. HNK Hajduk (OŠ) 6 8
2. NK Adriatic 2 3 -2
3. NK Jadran KS 0 -6

Četvrtak 20.6.2019. – 2011. godište grupe A i B

15.00 NK Čaporice-Trilj – NK Pomak 0:0

15.40 NK Adriatic 1 – NK Osk 8:0

16.20 NK Pomak – NK Adriatic 3 0:0

17.00 NK Osk – NK Zmaj 3:2

17.40 NK Adriatic 3 – NK Čaporice-Trilj 5:1

18.20 NK Zmaj – NK Adriatic 1 0:1

Razigravanje za četvrtfinale

19.00 (A2) NK Pomak vs (B3) NK Zmaj 5:1

19.40 (B2) NK Osk vs (A3) NK Čaporice-Trilj 7:1

 

Petak 21.6.2019. – 2011. godište grupe C i D

15.00 NK Union – NK Brela 0:0

15.40 NK Hajduk (OŠ) – NK Jadran KS 4:1

16.20 NK Brela – NK Imotski 1991 1:0

17.00 NK Jadran KS – NK NK Adriatic 2 0:3

17.40 NK Imotski 1991 – NK Union 1:4

18.20 NK Adriatic 2 – NK Hajduk (OŠ) 1:6

Razigravanje za četvrtfinale

19.00 (C2) NK Brela vs (D3) NK Jadran KS 0:3

19.40 (D2) NK Adriatic 2 vs (C3) NK Imotski 1991 3:1

 

2009. godište

Grupa A Bodovi Gol razlika
1. NK Jadaran KS 2 7 4
2. HNK Hajduk (OŠ) 4 2
3. NK Adriatic 2 3 -3
4. NK Čaporice-Trilj 3 -3
Grupa B Bodovi Gol razlika
1. NK Adriatic 1 6 2
2. NK Jadran KS1 4 -2
3. NK Brela 4 1
4. NK Osk 2 -1
Grupa C Bodovi Gol razlika
1. NK Junak 6 10
2. NK Imotski 1991 3 4
3. NK Čaporice-Trilj 2 0 -14

Subota 22.6.2019 – 2009. godište

Grupa A

8.00 NK Čaporice-Trilj – HNK Hajduk (OŠ) 2:1

8.40 HNK Hajduk (OŠ) – NK Jadran KS 2 2:2

9.20 NK Jadran KS 2 – NK Adriatic 2 2:0

10.00 NK Adriatic 2 – HNK Hajduk (OŠ) 2:5

10.40 NK Jadran KS2 – NK Čaporice-Trilj 2:0

11.20 NK Čaporice-Trilj – NK Adriatic 2 1:3

Pauza 12 – 14h

Grupa B

14.00 NK Jadran KS 1 – NK Adriatic 1 0:3

14.40 NK Adriatic 1 – NK Osk 1:0

15.20 NK Osk – NK Brela 6:6

16.00 NK Brela – NK Adriatic 1 4:2

16.40 NK Osk – NK Jadran KS1 1:1

17.20 NK Jadran KS1 – NK Brela 4:3

Grupa C

18.00 NK Imotski 1991– NK Čaporice-Trilj 2 5:0

18.40 NK Čaporice-Trilj 2 – NK Junak 0:9

19.20 NK Junak – NK Imotski 1991 2:1


2007. godište – rezultati
%d bloggers like this: